Kontakt

Erik W. Andersen

Erik kan bistå med hjelp til alt innen tepper, tregulv, gummigulv, vinylgulv og sportsgulv. Han har også veldig god kompetanse på gulv til offshore og maritimt bruk.

Tlf. 51 81 42 10
Mob. 4800 4000
erik.w@ewa.no

Einar M. Lura

Einar kan bistå med hjelp til alt innen lim, sparkel, fugemasse og listverk.

Tlf: 51 81 42 14
Mob: 907 71349
einar@ewa.no

Jorunn W. Husebø

Jorunn kan bistå med hjelp av både tepper, tregulv, gummigulv og vinylgulv.

Tlf: 51 81 42 20
Mob: 951 83 933
jorunn@ewa.no

Keth Berggraf

Keth har ansvar for all betaling og fakturering, men er også behjelpelig med informasjon om produkter og ordre.

Tlf: 51 81 42 13
keth@ewa.no

Henning Aarstad

Henning kan bistå med hjelp med alt innen tepper og andre typer gulv til lett prosjekt og bolig.

Tlf: 51 81 42 12
Mob: 906 71 950
henning@ewa.no

Kenneth Hansen

Kenneth kan hjelpe deg med alt innen prosjekt, med hovedvekt på gulvbelegg og tapet.

Tlf: 51 81 42 30
Mob: 942 09 090
kenneth@ewa.no