Ansatte

Her er informasjon om våre ansatte.

Erik W. Andersen

51 81 42 10 / 4800 4000

erik.w@ewa.no

Erik kan bistå med hjelp til alt innen tepper, tregulv, gummigulv, vinylgulv og sportsgulv. Han har også veldig god kompetanse på gulv til offshore og maritimt bruk.

Einar M. Lura

51 81 42 14 / 907 71349

einar@ewa.no

Einar kan bistå med hjelp til alt innen lim, sparkel, fugemasse og listverk.

Henning Aarstad

51 81 42 12 / 906 71 950

henning@ewa.no

Henning kan bistå med hjelp med alt innen tepper og andre typer gulv til lett prosjekt og bolig.

Jorunn W. Husebø

51 81 42 20 / 951 83 933

jorunn@ewa.no

Jorunn kan bistå med hjelp av både tepper, tregulv, gummigulv og vinylgulv.

Kenneth Hansen

51 81 42 30 / 942 09 090

kenneth@ewa.no

Kenneth kan hjelpe deg med alt innen prosjekt, med hovedvekt på gulvbelegg og tapet.

Keth Berggraf

51 81 42 13

keth@ewa.no

Keth har ansvar for all betaling og fakturering, men er også behjelpelig med informasjon om produkter og ordre.